Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Solar Galery

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Solar Gallery
Pegasus
Pegasus
Solar Gallery


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Apr. 19.

Solar Galery  Empty
TémanyitásTárgy: Solar Galery    Solar Galery  Icon_minitimeVas. Ápr. 20, 2014 12:54 am

NÉV:Solar Galery
NEM:Férfi
KOR:Csődör
SZÜLETÉS NAP:Október 29

JELLEM: Zárkózott titokzatos személyiség. Eléggé megtört jellem, ám amikor valaki meghallgatja akkor egy nagyon hálás, szerethető karaktert fedez fel benne. Nagyon lökött, szeret bohóckodni. Ritkán szólal meg de nagyon éles a nyelve, s könnyen megsért bárkit anélkül hogy észrevenné. Őt magát nagyon nehéz megsérteni, s akkor se mutatja ki fájdalmát. Ezenfelül mindig udvarias, egy igazi lovag, mindig figyelmes, s tisztelettudó, főleg a szebbik nemmel szemben.
Imádja a Logikát, és nagyon jó hallgatóság.
KÜLSŐ: Kicsit nőies külsővel bír, ám őt ez nem érdekli, hipsternek hívja magát. Fekete selymes szőre van, s hosszú narancs sörénye s farka.
CUTIE MARK: A Cutie Markja egy fekete szív, mely különösen nagy, sokkal nagyobb mint normális lenne, ám fekete testén alig látszik, ezért sokáig mindenki azt hitte, hogy nincs is neki.

ELŐTÖRTÉNET:
Nem ismertem a szüleimet, nem tudom kik a felmenőim. Fiatal koromat a vadonban töltöttem, és fogalmam sincs hogyan éltem túl. Valószínűleg Cloudsdaleből zuhanhattam le, ám hogy miért nem kerestek, fel nem foghatom. Vadon éltem tini koromig, mikor is hirtelen, bolyongásaim közepette Ponyville-be jutottam. Ledöbbentett az ottani élet, és az ott mindent átitató szeretet. Nem tudtam miként reagáljak fajtársaim barátságára, ezért csöndben maradtam. Magamba fordultam, s csak nehezen nyíltam meg, sokan épp ezét nem is keresték társaságomat. Teltek az évek, s a Cutie Markom sem jelent meg, nem értettem az okát. Döbbenetes volt mikor rájöttem, hogy már réges régen kialakult, csak fekete szőrzetemen alig látszik, csak ha tényleg közelről nézi az póni, akkor látszik. Ekkor értettem meg azt is, mikor alakult ki. Mikor először Ponyvillebe jöttem, és itt a hirtelen rám vetődő világi szeretet, mely elől én félénken elbujdostam. Ez volt, mi létrehozta a fekete szívet.
Azóta már nagyjából beilleszkedtem, igaz szégyenlősségem sosem múlt el. Nem tudom kik az őseim, és igazából annyira nem is érdekel. Általában ott segítek ahol csak tudok, és benne vagyok sok mókában. Sokan máig azt hiszek hogy nincs Cutie Markom, de ez sem érdekel, ahogy kinézetem miatti csúfolódások sem. Én jól érzem magam a bőrömben, s csak ez számít.
Vissza az elejére Go down
Luna
Admin
Admin
Luna


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Dec. 08.

Solar Galery  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Solar Galery    Solar Galery  Icon_minitimeVas. Ápr. 20, 2014 9:57 pm

Üdvölet!

Kedves ötlet, érdekes elgondolás, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle, így nincs más hátra:

Solar Galery  Elfoga10

Kezdéshez kapsz 5 szabadon elosztható pontot. (Három alap, egyet érettség okán, és még egyet a megszerzett cutie mark-ért.) Itt láthatod az alapértékeid, melyekhez hozzáadva szétoszthatod ezen pontjaidat:

2 pont fizikum
1 pont elme
1 pont szív

A pontoknak itt utána olvashatsz.
Adatlapod ide készítsd el, a pontozásod itt jelentheted be.
Kellemes játékot az oldalon! ^_^
Vissza az elejére Go down
https://everypony.hungarianforum.com
 
Solar Galery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Solar Galery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: